لیست دانلود نامزد ها و برندگان مراسم گلدن گلوب 2018

ارائه ای دیگر از لاوین مووی:

لیست دانلود نامزد ها و برندگان مراسم گلدن گلوب 2018

لیست دانلود نامزد ها و برندگان مراسم گلدن گلوب 2018

شما هم اکنون در حال مشاهده نامزد ها و برندگان هفتاد و پنجمین مراسم گلدن گلوب هستید، که می‌توانید لیست آن‌ها را در ادامه مشاهده و دانلود کنید.

مراسم گلدن گلوب 2018 با میزبانی سث مایرز در بورلی هیلز لس آنجلس برگزار شد و جایزه‌های بخش‌های مختلف سینمایی و تلویزیونی اعلام شدند.


نامزد ها و برندگان در بخش سینما:


بهترین فیلم درام

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri 2017 (برنده)

Call Me by Your Name 2017

Dunkirk 2017

The Post 2017

The Shape of Water 2017


بهترین فیلم کمدی – موزیکال

Lady Bird 2017 (برنده)

The Disaster Artist 2017

Get Out 2017

The Greatest Showman 2017

I, Tonya 2017


بهترین کارگردان

Guillermo del Toro برای The Shape of Water 2017 (برنده)

Martin McDonagh برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri 2017

Christopher Nolan برای Dunkirk 2017

Ridley Scott برای All the Money in the World 2017

Steven Spielberg برای The Post 2017


بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم درام

Gary Oldman برای Darkest Hour (برنده)

Timothee Chalamet برای Call Me By Your Name

Daniel Day-Lewis برای Phantom Thread

Tom Hanks برای The Post 2017

Denzel Washington برای Roman J. Israel, Esq


بهترین بازیگر نقش اول زن در فیلم درام

Frances McDormand برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (برنده)

Jessica Chastain برای Molly’s Game 2017

Sally Hawkins برای The Shape Of Water 2017

Meryl Streep برای The Post 2017

Michelle Williams برای All the Money in the World 2017


بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم کمدی

James Franco برای The Disaster Artist 2017 (برنده)

Ansel Elgort برای Baby Driver 2017

Hugh Jackman برای The Greatest Showman 2017

Daniel Kaluuya برای Get Out 2017

استیو کارل برای Battle of the … 2017


بهترین بازیگر نقش اول زن در فیلم کمدی

Saoirse Ronan برای Lady Bird (برنده)

Judi Dench برای Victoria and Abdul 2017

Margot Robbie برای I, Tonya

Helen Mirren برای The Leisure Seeker هنوز در سایت منتشر نشده

اما استون برای Battle of the … 2017


بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

Sam Rockwell برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (برنده)

Willem Dafoe برای The Florida Project 2017

Armie Hammer برای Call Me by Your Name 2017

Christopher Plummer برای All the Money in the World 2017

Richard Jenkins برای The Shape Of Water


بهترین بازیگر نقش مکمل زن

Allison Janney برای I, Tonya 2017 (برنده)

Mary J. Blige برای Mudbound 2017

Hong Chau برای Downsizing 2017

Laurie Metcalf برای Lady Bird 2017

Octavia Spencer برای The Shape Of Water 2017


بهترین فیلمنامه

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri 2017 (برنده)

The Shape Of Water 2017

Lady Bird 2017

The Post 2017

Molly’s Game 2017


بهترین موسیقی متن

The Shape Of Water 2017 (برنده)

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri 2017

Phantom Thread 2017

The Post 2017

Dunkirk 2017


بهترین آهنگ

This is Me در فیلم The Greatest Showman 2017 (برنده)

Home در فیلم Ferdinand 2017

Mighty River در فیلم Mudbound 2017

Remember Me در فیلم Coco 2017

The Star در فیلم The Star 2017


بهترین انیمیشن

Coco 2017 (برنده)

The Breadwinner 2017

Ferdinand 2017

Loving Vincent 2017

The Boss Baby 2017


بهترین فیلم خارجی

In the Fade 2017 (فعلا موجود نیست) (برنده) IMDbPoster

A Fantastic Woman 2017

First They Killed My Father 2017

Loveless 2017

The Square 2017


نامزد ها و برندگان در بخش تلویزیون:


بهترین سریال درام

The Handmaid’s Tale (جزء 250 سریال برتر IMDb با رتبه 139) (برنده)

The Crown (جزء 250 سریال برتر IMDb با رتبه 72)

Stranger Things (جزء 250 سریال برتر IMDb با رتبه 33)

This Is Us (جزء 250 سریال برتر IMDb با رتبه 68)

G/o/T


بهترین سریال کمدی

The Marvelous Mrs. Maisel «جزء 250 سریال برتر IMDb با رتبه 56» (برنده)

Blackish

Master of None

SMILF

Will & Grace


بهترین مینی سریال یا فیلم ساخته شده برای تلویزیون

Big Little Lies «جزء 250 سریال برتر IMDb با رتبه 130» (برنده)

Fargo «جزء 250 سریال برتر IMDb با رتبه 23»

Feud «جزء 250 سریال برتر IMDb با رتبه 163»

The Sinner

Top of the Lake


بهترین بازیگر مرد در سریال درام

Sterling K. Brown برای This Is Us (برنده)

Jason Bateman برای  Ozark

Freddie Highmore برای The Good Doctor

Bob Odenkirk برای Better Call Saul

Liev Schreiber برای Ray Donovan


بهترین بازیگر زن در سریال درام

Elisabeth Moss برای The Handmaid’s Tale (برنده)

Caitriona Balfe برای Outlander

Claire Foy برای The Crown

Katherine Langford برای 13Reasons Why

Maggie Gyllenhaal برای The Deuce


بهترین هنرپیشه مرد برای سریال کمدی / موزیکال

عزیز انصاری برای Master of None (برنده)

آنتونی اندرسون برای Blackish

William H. Macy برای Shameless

Eric McCormack برای Will & Grace


بهترین هنرپیشه زن برای سریال کمدی / موزیکال

Rachel Brosnahan برای The Marvelous Mrs. Maisel (برنده)

Miguel Gomez برای SMILF

Pamela Adlon برای Better Things

 Alison Brie برای Glow

 Issa Rae برای Insecure


بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای سریال

الکساندر اسکارشگرد برای Big Little Lies (برنده)

دیوید هاربر برای Stranger Things

آلفرد مولینا برای Feud

کریستین اسلیتر برای Mr. Robot

دیوید تیولیس برای Fargo


بهترین بازیگر نقش مکمل زن

لورا درن برای Big Little Lies (برنده)

آن داود برای The Handmaid’s Tale

کریسی متز برای This is Us

Michelle Pfeiffer برای The Wizard of Lies

شیلین وودلی برای Big Little Lies


بهترین بازیگر نقش اول مرد در مینی سریال

ایوان مک‌گرگور برای Fargo (برنده)

Robert De Niro برای The Wizard of Lies

کایل مک‌لاکلن برای Twin Peaks

جفری راش برای Genius

جود لاو برای The Young Pope


بهترین هنرپیشه زن برای مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

Nicole Kidman برای Big Little Lies (برنده)

Jessica Biel برای The Sinner

Jessica Lange برای Feud

Susan Sarandon برای Feud

Reese Witherspoon برای Big Little Lies

دیدگاهتان را بنویسید