دانلود سریال One Strange Rock

دانلود سریال One Strange Rock با لینک مستقیم

آپدیت: قسمت 10 فصل 1 اضافه شد

دانلود سریال One Strange Rock

امتیاز IMDb از 10: 8.7 – میانگین رای 474 نفر

ژانر: مستند

ستارگان: Will Smith, Chris Hadfield, Mae C. Jemison

سازندگان: Darren Aronofsky

شبکه: National Geographic Channel

روز پخش: پنج شنبه

سال های پخش: 2018-

وضعیت: در حال پخش

اطلاعات بیشتر: IMDbWikipedia

شبکه تلویزیونی نشنال جئوگرافیک با یک پروژه‎ی عظیم بار دیگر پا به برنامه‌های تلویزیونی گذاشته است. مستندی 10 قسمتی که اتفاقات کره زمین را از منظری بسیار متفاوت به مخاطبان نشان می‎دهد. این پروژه در 6 قاره و 45 کشور جهان فیلمبرداری شده است و با تکنیک‌های فیلمبرداری خاص خود نماهایی از زندگی بشر روی زمین را به تصویر می‎کشد که خیلی کمتر به آنها توجه شده است. اجرا و گویندگی برنامه بر عهده‎ی ویل اسمیت است و دارن آرونوفسکی تهیه‎کننده‎ی این مستند سریالی می‎باشد و…

توضیحات:
قسمت های جدید این مستند پس از پخش از طرف شبکه (به دلیل ارائه کیفیت WEB-DL) در لاوین مووی با تاخیر چند روزه آپدیت میشود.

دیدگاهتان را بنویسید


16 دیدگاه برای “دانلود سریال One Strange Rock”

  1. قسمت 7 اومده من صبر کردم ببینم کدوم سایت فیلم گذاشته دیدم اصلا هیچکس حواسش نیست خواهشا دقت کنید این مستند بزرگی از دارن آرنوفسکی هست(این نکته رو به سازنده اضافه کنید)

  2. سلام ، اوقات به کام . سپاس بابت اشتراک این مجموعه بی بدیل . مستندیست که هم به لحاظ فرم و ساختار و هم به لحاظ فحوا و محتوا از مستندسازی معاصر بسیار پیشی گرفته و غایت لذت مشاهده مخاطب را جابجا کرده و ذائقه تفکررا تعمیق می دهد . برمشاهده این مجموعه به دوستان وهمکارانم تاکید داشته ام . امیدوارم ساخت چنین آثاری تداوم یابد چرا که به غنای هنر و فرهنگ می انجامد. و سوالی نیز در این رابطه داشتم که آیا مطلعید از تمدید ساخت این پروژه ؟ ممنون بابت تمامی زحمات و انتخابهای مناسب برای محتواسازی سایت ارزشمندتان . برقرار باشید و بهروزی نصیبتان.